Týždeň detských radostí

Týždeň detských radostí

3. - 7. jún 2019

Pri príležitosti Dňa detí budú celý týždeň zorganizované nasledovné akcie:

  • Dňa 3.5. o 9:30 hod. odštartujeme náš týždeň detských radostí v materskej škole skvelou "Mini disco show" s divadielkom OVO ŠAŠKOVO plnou chytľavých tanečných rytmov a samozrejme dobrej nálady s bublifukom. Všetci sa už veľmi tešíme na deň plný tanca a zábavy

  • Dňa 4.5. sa vyberieme s celou škôlkou na koncoročný výlet do MALKIA PARKU v Orechovej Potôni za dňom plný dobrodružstva a oddychu pri spoznávaní rôznych exotických zvierat. Pozrieme si tiež všetci spolu letné kino s nâučným príbehom "Oceán plný plastu".

    Dúfame,že aj slniečko pôjde na tento výlet spolu s nami a preto vás poprosíme zbaliť deťom do ruksaku: šiltovku,fľašu s vodou a malú sladkú pochúťku. Nezabudnite,že odchod z materskej školy je autobusmi ráno 7:30h. Poprosíme o dochvíľnosť. Predpokladaný príchod je v čase cca 11:30h.

  • Dňa 5.6. o 9.30h. navštívi našu škôlku skvelý "Cirkus Galent" s umelcami priamo z Kyjeva. Predvedú nâm rôzne akrobatické kúsky plné žonglovania,balansovania a kúziel. Tešíme sa ďalšie nové zážitky so zatajeným dychom.

  • Dňa 6.6. o 9:30h v záhrade našej materskej školy vyrastie obrovská nafukovacia Pirátska šmýkala s možnosťou vyskákania sa do sýtosti a kto už nebude vládať, pochutná si na čerstvom popcorne vyrobenom priamo v stánku v našej záhrade. Vítané sú aj všetky pirátske masky. Tešíme sa vás.

  • Dňa 7.6. o 9:30h. zavřšime náš "Týždeň detských radostí" akívnym športom s "Miniolympiádou" v spolupráci s Ružinovský športovým klubom. Spoločne si výborne zásúťažíme a určite aj vyhráme zopár medailí. Už sa tešíme sa na deň plný pohybu a hier.